Олімпійський тиждень

В рамках проведення Олімпійського тижня та Дня фізичної культури  і спорту на базі стадіону ФК «Юніор» проходив районний розіграш кубка «Дружби - 2017» з міні – футболу в віковій категорії  12 – 14 років. Вересневий турнір розпочався урочистим відкриттям, а потім жеребкуванням і самими змаганнями. В результаті цікавих і безкомпромісних ігор,  де ніхто з суперників не хотів поступатися, третє місце здобула команда Македонського НВК, другу сходинку змагань посіла збірна команда Грушівського НВК, а переможцем стала збірна команда Піївської ЗОШ I – III ст.  Серед учасників визнано найкращими гравцями: кращий бомбардир -  Вдовенка Андрія (Піївської ЗОШ I –IIIст. ), кращий захисник - Тараненка Дмитра (Македонської НВК) і кращим воротарем  - Олянчука  Дмитра (Грушівський НВК). Всі команди – призери та кращі гравці команд були нагороджені відповідними грамотами, а переможець – кубком «Дружби - 2017».

Нагородження кращого бомбардира змагань Вдовенка А. (Піївська зош I- III ст. Вчитель Пухтій В.А.)